Vezetőségválasztás előkészítése
Kedves csúcshegyi lakósok.
A Menedék a Csúcshegy Barátainak Egyesülete 2021.03.16.-án
megtartotta a 2. online - a vezetőségválasztó taggyűlés - előkészítő megbeszélését.
A megbeszélésre minden egyesületi tag (akinek e-mail címe van)
meghívást kapott.
Az elkövetkezendő taggyűlés témája:
A vezetőség mandátuma idén júniusban lejár, és lemond.
A vezetőség keresi az Önök segítségével azon egyesületi tagokat illetve csúcshegyi lakósokat,
akik a vezetőségválasztás után szívesen folytatnák az egyesület vezetését.
Természetesen a régi vezetőségi tagok a választás
utáni időszak elején támogatják az új vezetőségi tagok munkáját, hogy a váltás
zökkenőmentesen mehessen végbe.
Kérünk mindenkit, hogy vegyen részt a következő taggyűlés online előkészítésében,
ahol meg tudjuk találni az új vezetőségi tagokat.
Az online megbeszélésre a meghívást Kádár Péter küldi szét e-mailban.
Aki részt kíván venni ezen megbeszélésen, kérjük jelezze Kádár Péternek.